Izolowanie dachów – London Insulation

London Insulation to brytyjska korporacja o ugruntowanej pozycji na rynku, realizująca zamówienia z zakresu izolacji dachów przy zastosowaniu rewolucyjnych produktów marki H2Foam od firmy Icynene.

London Insulation to nade wszystko imponująca jakość i zadowolenie tysięcy użytkowników, jacy im zawierzyli. W dbałości o domy użytkowników, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki montażowe złożone są ze wyjątkowych komórek, umożliwiających drobiazgowe zapełnienie powierzchni pomiędzy krokwiami dachowymi, stalą i różnymi powierzchniami.
iycene
Produkty opracowane poprzez Icynene są wspaniałe do każdej izolacji nakrycia budynku, gdyż:

  • nie posiadają szkodliwych gazów, tak jak w różnych piankach poliuretanowych,
  • są plastyczne,
  • w żadnym razie nie tracą swojego kształtu,
  • wypełniają doskonale zadrapania i szczeliny,
  • są oddychające,
  • mają znakomite atrybuty techniczne i akustyczne,
  • zachodzi 0 zagrożenie kondensacji.

Piankowe produkty izolacyjne w sprayu firmy Icynene pomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach dachów. Funkcjonalnie potrafią one powstrzymać wszystkie dźwięki i zimne powietrze, a przy tym są pewne dla zdrowia, bezzapachowe, odporne i ogromnie wydajne.
Do tej pory wybór H2Foam został wykorzystany w wielu narodach na całym świecie do projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Instytucja ta stała się wzorem dla pozostałych producentów, dążących do zagwarantowania swym artykułom niezawodności i nowoczesności w jednym.
izolacja
Przez ponad 30 lat stały progres techniki i kolektywna praca wielu ludzi, zezwoliły stworzyć towar nienaganny dla każdego nabywcy.
Stosowanie tego typu pianki pozwala osiągnięcie oszczędności w ogrzewaniu mniej więcej 50%. Zwłaszcza w miesiącach zimowych można zdawać sobie sprawę, jak bronią one budynek wolnostojący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Na dodatek wpływają one na stan powietrza w pokojach, ustanawiając bardzo efektywną zaporę dla zanieczyszczeń i wszelkich mikrobów, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną zaletą tego materiału jest rewelacyjna giętkość. Toleruje on nawet sporadyczne ruchy domu, nie tracąc przy tym nic ze swych uszczelniających właściwości. Pianka nie przyjmuje wody ani nie zatrzymuje wilgotności, co pozwala uniknąć powstawania wilgoci i grzybów na ścianach domu.
Pianka
Na wszelakie swe instalacje jednostka daje 25-letnią porękę.