Wandkork

Ciekawe wnętrza naszych domów i lokali to asortyment wytypowanych przez nas czynników ozdobnych i wykończeniowych naszego lokum. Opcją dla ścian oklejonych tapetą, lub grysem lub po prostu ścian pomalownych jest wandkork, jest to materiał nakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest wyjątkowa, nowatorska i bezprecedensowa.

Aranżacja naszego budynku mieszkalnego, może przewidywać powstanie takich ścian w sypialni, kuchni, salonie, ściany zatopione korkiem aranżują w lokalu mieszkalnym niesamowity mikroklimat, korek wycisza pokój a pokryty woskiem powoduje, że w miejscach o kolosalnym natężeniu ruchu z ulicy, wznoszące się opary kurzu nie przymocowują się na stałe do ścian. Swobodnie idzie taką ścianę wytrzeć chusteczką czy szmatką i nie wdychamy w mieszkaniu kurzu.
Oferowany jest nad wyraz wielki wybór wzorów, faktur i barw, idzie wybrać według swego uznania i dopasować do resztki umeblowanego już wnętrza.
kork
Korek to 100% właściwości i ekologii, odczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie zastosowano korek na ścianach. Niesłychanie popularny nie tylko w budynkach i schronieniach znalazł swoje położenie dodatkowo w biurach. Miejsca gdzie ściany pokrywa wandkork to pokoje wyciszone i stonowane, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, mające własny charakter w tym monstrualne cechy estetyczne i praktyczne.
Używany korek jest najwyższej jakości, ściany bardzo długo wytrzymują, nie modernizujemy ich struktur przez długi termin, banalne są w zabezpieczeniu i podtrzymaniu schludności oraz odporne na wszelakiego rodzaju niekorzystne warunki.
Nasze mieszkanie z obklejonymi korkiem ścianami dostaje od nas osobisty, wyjątkowy look, mieszkanie ma pomieszczenia osobliwe, a przy tym nader przyjemne i nowoczesne. My natomiast sami w takim mieszkaniu czujemy naturalną aurę i bardzo przyjemnie spędzamy w nim czas.