Cudowne miejsce na wakacje

Parę lat temu zadecydowaliśmy, że zbudujemy ośrodek wczasowy. Mieliśmy w posiadaniu oszczędności ze wystawienia na sprzedaż dwóch domów, które otrzymałam po zmarłych rodzicach, dlatego pojawił się ten impuls. Początkowo mąż był nieskory do tego bowiem uważał, że będzie to kłopotliwe.

nowoczesny dom
Lecz następnego dnia wespół zdecydowaliśmy o realizacji tegoż pomysłu. Mieszkamy w górach w małej miejscowości. Reflektowaliśmy by zbudować hotel spokoju dla osób potrzebujących urwać się od powszednich powinności. Skutkiem tego kupiliśmy obszar na budowę blisko rezerwatu przyrody. Przedtem pomknęliśmy do instytucji bankowej ażeby starać się o zobowiązanie finansowe. Jak zdobyliśmy kredyt zaplanowaliśmy pracę budowlane. W pierwszej chwili musiały stanąć apartamenty oraz pięć domków z drewna. Ponadto stworzyliśmy boiska plus piękne wodne oczka.

Dom wypoczynkowy stworzony był nadzwyczaj prędko

Głównym elementem był pensjonat, w jakim mieli się meldować przyjeżdżający z całej Polski. Pożądaliśmy ażeby zawierał 10 pomieszczeń. Początkowo kupiliśmy produkty budowlane a następnie zapłaciliśmy za drużynę, która miała za zadanie wcielić w życie nasz pomysł. Po wybudowaniu fundamentów należało zainstalować okna. Powinno być mniej więcej trzydzieści okien. Dlatego wypatrywałam rzetelnej fabryki, która wykonuje duże zlecenia. Sąsiadka zarekomendowała mi https://www.oknaoptimus.eu/. Porozmawiałam z właścicielem firmy i określiliśmy detale. Po dłuższym czasie dotransportowano zamówienie a potem wstawiono je w pensjonacie. Wybrałam się do Castoramy gdzie kupiłam wyposażenie jak i również niezbędne sprzęty. W wybieraniu rzeczy do ośrodka pomagała mi grupa przyjaciół. Po niecałym roku zdołaliśmy zaprosić wczasowiczów do nowego ośrodka.
dom z trawnikiem

Wakacje na tle natury

Hotel wybudowany jest w pobliżu rezerwatu przyrody. W koło bywa spokojnie zaś z tej przyczyny, że ulice przechodzą w pewnej odległości, nie ma harmidru. Odwiedzający mają sposobność czerpać z piękna przyrody. Dzieci fajnie wypoczywają, mają sposobność grać na placu zabaw zaś ich rodzice nie są zmuszeni się obawiać o własne dzieciaki. W przyszłości planujemy zrobienie gabinetu odnowy a dodatkowo urządzanie kolonii dla dzieci. Zysk z naszego przedsięwzięcia wydaje się wielki więc mamy możliwość zainwestować finanse w rozbudowę ośrodka wczasowego.