Nareszcie dostaliśmy własny kąt

Wespół z mym współmałżonkiem zamieszkiwaliśmy przez długi czas w domu rodziców. Mimo że miejsca okazało się być dużo to potrzebowaliśmy własnego mieszkania. Jednakże nie zgromadziliśmy oszczędności aby ubiegać się o pożyczkę. Dlatego we dwoje znaleźliśmy opłacalne zawody.

cieplo
Mąż zdobył posadę w spółce montującej sprzęty medyczne zaś ja otrzymałam stanowisko w hotelu. Przez 3 lata ciułaliśmy grosz do grosza. Czasami wydawało się być niezwykle przytłaczająco, ponieważ nie mieliśmy możliwości wybywać na wczasy czy też nabyć dla siebie kosztownych przedmiotów. Pozyskaliśmy wsparcie od rodziców jednak byliśmy pewni, że niedługo będzie nam ciasno, jak urodzę dziecko. Po długim, czasie gromadzenia kapitału mogliśmy nagromadzić należytą sumę. Od razu pojechaliśmy ażeby wybrać domy. Chcieliśmy kupić nieznaczne mieszkanie nieopodal dworca głównego Opola. Doszliśmy do wniosku, że kilka mieszkań mogłoby być adekwatnym rozstrzygnięciem.
dom z trawnikiem

Wytypowaliśmy lokal mieszkalny zaś później wybraliśmy się do oddziału bankowego

Jak wyselekcjonowaliśmy odpowiadające nam cztery kąty, musieliśmy pojechać do oddziału banku. Ubiegaliśmy się o pożyczkę w PKO BP, ponieważ oferty były nader atrakcyjne. Czekaliśmy na wiadomość 3 tygodnie. Później odezwał się pracownik banku oraz poinformował, że uzyskaliśmy środki. Czuliśmy się bardzo szczęśliwi. Jak podpisaliśmy umowę należało przeprowadzić remont naszego apartamentu. Trzeba było wymienić okna, dlatego znalazłam w sieci jednostkę, która oferuje solidne okna. Wyłoniliśmy okna aluminiowe, zaś po miesiącu zjawiła się załoga po czym zainstalowała nowe nabytki. W następnej kolejności kupiliśmy meble i wstawiliśmy nowe kafelki. Po miesiącu nowe M3 demonstrowało się doskonale. Mieliśmy możliwość wreszcie odejść od teściów.
brama

Posiadamy wspaniałe miejsce do życia

Należące do nas mieszkanie okazało się być naprawdę cudowne. Kredyt hipoteczny przyzwolił zrealizować pragnienia. Wespół z mężem często bawimy w naszym gniazdku. Zapoznaliśmy również innych mieszkańców. Zdaje sobie sprawę, że wzięcie pożyczki było właściwym założeniem. Chociaż aktualnie musimy ażeby regulować co miesiąc ratę, to mamy swe osobiste mieszkanko. Za rok pożądamy odmłodzić naszą sypialnię a także zamówić sprzęty do jadalni. O ile zgromadzone pieniądze to umożliwią wtedy również zamontujemy jacuzzi. Sądzę, że finalnie stanie się pięknie.