Najlepsze kolonie wybierz Bieszczady

Zastanawiacie się, gdzie wasze dzieci mogłyby się wybrać na kolonie aby doświadczyć przyjemnych chwil na łonie natury.Najprawdopodobniej pragniecie by wasze pociechy mogły oddychać pozbawionym zanieczyszczeń powietrzem oraz miały do dyspozycji mnóstwo urozmaiceń, które czekają na nich każdego dnia.

Bardzo dobrym rozwiązaniem wydają się być położone na wschodzie kraju góry – Bieszczady. Zapewnią młodym ludziom ciekawe atrakcje a ponadto przyniosą odpoczynek na łonie pięknej natury Karpat Wschodnich. To właśnie z tych wyjazdów będą miały wspaniałe obrazy w pamięci a także nawiążą nowe znajomości oraz posiądą cenną wiedzę o przyrodzie. Ponieważ nie istnieją fajniejsze metody nauki aniżeli te na łonie natury, tym bardziej, jeżeli są to lekcje w gronie znajomych na kolonii w górach.
szczyty

Niezbędne wiadomości o bieszczadzkich górach

Beskidy lesiste to obszar zlokalizowany w na południowym wschodzie Polski. Można tam wyodrębnić dwa pasma, Wschodnie zlokalizowane na terenie Ukrainy oraz Bieszczady Zachodnie leżące na wschodzie Polski a także zajmujące część Ukrainy i Słowację. Te ostatnie w zdecydowanej mierze okupują Rezerwat Karpaty Wschodnie, który znajduje się w rejestrze UNSESCO. Górującym wierchem jest Tarnica, który osiąga 1346 m n. p. m.. Góry te może nie są wysokie, lecz dzięki temu istnieje możliwość by bezproblemowo wybrać się na szczyt i obserwować piękną krainę Karpat Wschodnich. Co więcej wyróżniają się także strefowym rozmieszczeniem roślin i specyficznym ułożeniem rzek. Natomiast najładniejszym regionem Bieszczad wydaje się być Park położony w Dolinie Sanu. To tutaj można zobaczyć największe dzikie zwierzęta jak choćby niedźwiedź czy żubr oraz drapieżne wilki. Lasy Doliny Sanu tworzą schronienie dla rzadko obserwowanej zwierzyny oraz posiadają dużą liczbę rzadkich rodzajów roślin. Gęste lasy, które zajmują ten region oraz liczne cieki wodne tworzą wyjątkowy i dość egzotyczny klimat.
bieszczady panorama

Najfajniejsze miejsce
na kolonie w bieszczadzkich górach

Najlepszym oraz atrakcyjnie zlokalizowanym miejscem w obrębie Karpat Wschodnich jest ośrodek wczasowy www.zielonapolana.com.pl. Mieści się w obrębie Doliny Sanu, na terenie gminy Dubiecko , która leży na Podkarpaciu.

Ma do zaoferowania miejsca noclegowe dla ponad 100 osób, w klimatycznych domkach z drewna a także w komfortowych pokojach hotelowych. Ponadto dla odwiedzających występuje również teren pod namioty. Zielona Polana oferuje kolonie dla dzieci w górach przepełnione rozmaitymi zabawami. Z uwagi na dogodne położenie oraz łatwe dostanie się do ośrodka, w okolicy można zaznać dużo uciech oraz przeżyć frajd , które sprawią, że nie będziemy się nużyć. Do wyboru są podróże w drezynach rowerowych, Muzeum kryjące tajemnice skamieniałości czy też fantastyczna wioska, która mieści się około 30-tu kilometrów od OW Zielona Polana. Obozowicze z wycieczki do miasta Lwów i co więcej zabawić w Dynowie, , które posiada jedyną Przeworską Koleją Dojazdową. Kolonie dla dzieci w górach będą z pewnością urozmaicone oraz pełne przygód.
łódka